Каталог
ua
Astro VentureAstro Venture

Дослідження просторів Всесвіту та далеких куточків космосу з давніх-давен привертає увагу людей. Багато хто з нас у дитинстві мріяв стати космонавтом, відкривати нові планети та галактики.

Іграшки на космічну тематику набирають дедалі більшої популярності серед дітей. У хлопчиках прокидається дух дослідника, а у дівчаток тягне шлейф таємничості та романтичності.

Astro Venture – це бренд із Гонгонгу, який займається виготовленням іграшок на космічну тематику. Інтерактивні ігрові набори бренду створені для хлопчиків та дівчаток віком від 3 років.

Різноманітності продукції Астро Вентер можна позаздрити. Дизайнери компанії постійно прагнуть здивувати своїх юних шанувальників яскравими новинками. Іграшки космос мають докладну деталізацію та світлові ефекти, щоб зробити гру максимально реалістичною.

У лінійку продукції Astro Venture входить:

  • іграшка ракета;
  • машинка всюдихід;
  • космічний корабель;
  • іграшковий шатл;
  • комічна станція;
  • астронавти.

Бренд може похвалитися своїми ігровими наборами. Тут ви знайдете великі та маленькі комплекти іграшок. Усі набори Astro Venture взаємозамінні та доповнюють один одного, що дозволить з кожною новою покупкою розширювати ігрові можливості та дарувати дитині ще більше захоплюючих пригод.

Кожна деталь іграшок Astro Venture зроблена з розумом та має відмінну деталізацію. У космічних кораблях, ракетах і місяцеходах відкриваються двері і вікна, а фігурки астронавтів мають руки і ноги, що згинаються. У процесі гри космічна станція та зорельоти видають звукові ефекти, що додає атмосферність ігровому процесу.

Серед наборів можна назвати DIECAST DELUXE SPACE SET. У ньому діти знайдуть все необхідне для дослідження космічних просторів: різноманітні аксесуари, літак, пускову установку, всюдихід, команду астронавтів, машинку та багато іншого.

З інтерактивними ігровими наборами хлопчики та дівчатка зможуть відчути себе вченими, які запускають шатл у відкритий космос. Для цього вони мають все необхідне.

Іграшки бренду сприяють розвитку дрібної моторики, логічного та просторового мислення, фантазії, координації та уважності. Також малюки знайомляться з новими для себе конструкціями та технікою, розширюючи кругозір.

Вирушайте у далекі космічні експедиції разом із Astro Venture!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом