Каталог
ua
Astro VentureAstro Venture

Іграшки на космічну тематику Astro Venture набирають дедалі більшої популярності серед дітей. У хлопчиках прокидається дух дослідника, а у дівчаток тягне шлейф таємничості та романтичності. Інтерактивні іграшки створені для хлопчиків та дівчаток віком від 3 років.

Іграшки Astro Venture це:

  • Іграшка ракета;
  • Машинка всюдихід;
  • Космічний корабель;
  • Іграшковий шатл;
  • Комічна станція;
  • Астронавти.

Різноманітності продукції Астро Венчер можна позаздрити. Дизайнери компанії постійно прагнуть здивувати своїх юних шанувальників яскравими новинками. Іграшки космос мають докладну деталізацію та світлові ефекти, щоб зробити гру максимально реалістичною.

Ігрові набори Astro Venture

Бренд може похвалитися своїми ігровими наборами. Тут ви знайдете великі та маленькі комплекти іграшок. Усі набори Astro Venture взаємозамінні та доповнюють один одного, що дозволить з кожною новою покупкою розширювати ігрові можливості та дарувати дитині ще більше захоплюючих пригод.

Космічні набори для хлопчика чи дівчинки від 3 років:

Кожна деталь іграшок Astro Venture зроблена з розумом та має відмінну деталізацію. У космічних кораблях, ракетах і місяцеходах відкриваються двері і вікна, а фігурки астронавтів мають руки і ноги, що згинаються. У процесі гри космічна станція та зорельоти видають звукові ефекти, що додає атмосферність ігровому процесу.

З інтерактивними ігровими наборами хлопчики та дівчатка зможуть відчути себе вченими, які запускають шатл у відкритий космос. Для цього вони мають все необхідне:

Іграшки бренду сприяють розвитку дрібної моторики, логічного та просторового мислення, фантазії, координації та уважності. Також малюки знайомляться з новими для себе конструкціями та технікою, розширюючи кругозір.

 

Вирушайте у далекі космічні експедиції разом із Astro Venture!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом