Каталог
ua
BestiesBesties

Щоденник для дівчат, скретч-розмальовка, наліпки на тіло або книга модельєра – все це про бренд Besties! Унікальні набори для дівчат створені для розвитку творчих здібностей та веселого проведення часу разом з кращими подружками.

Іграшки Besties – це:

  • Розмальовки, стікербуки та скретч-розмальовки
  • Блокноти та книги модельєра
  • Наліпки для тіла

Розмальовки, стікербуки та скретч-розмальовки Besties

Скретч-розмальовки Besties – це нове слово у розмальовуванні та малюванні. Використовуйте спеціальний інструмент, щоб скрести по поверхні і дивовижні малюнки з’являться перед очима.

Це чудовий спосіб розвивати дрібну моторику та візуальне сприйняття, а також насолоджуватися процесом створення унікальних творів мистецтва.

Блокноти та книги модельєра Besties

Іграшки Besties – це скарбниця модних ідей, порад та технік, які допоможуть дитині освоїти мистецтво дизайну одягу. Створюйте свої унікальні моделі та навчайтесь грати з уявними тканинами, фасонами та деталями.

Ви зможете  створювати прототипи і, звичайно, втілювати свої модні фантазії на папері і в реальності.

Наліпки для тіла Besties

Набір дитячих тимчасових наклейок Besties надає вашим дітям можливість створювати яскраві та веселі тимчасові татуювання, стаючи справжніми художниками свого тіла.

Всі матеріали, використані в наборі наклейок, абсолютно безпечні та гіпоалергенні. Вони легко наносяться на шкіру і не викликають подразнення.

 

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом