Каталог
ua
Chap MeiChap Mei

Chap Mei – компанія з Гонконгу, яка стала відома на весь світ завдяки наборам іграшкових фігурок. Бренд уже понад 30 років радує юних шанувальників різноманітними героями. Одним із найуспішніших субрендів компанії став Soldier Force. Ця лінійка включає фігурки різноманітної військової техніки і іграшкових солдатиків. Усі моделі на 100% відтворюють оригінальні танки, вертольоти та вантажівки в масштабі 1:18. Фігурки солдати підходять для хлопчиків віком від 3 років.

Виробник піклується про репутацію, тому всі іграшки виготовлені із пластику високої якості, а фарба, якою покриті фігурки, безпечна для дитячого здоров’я. Кожен герой виготовлений реалістично та акуратно. Деталізація іграшок сподобається не лише дітям, а й дорослим.

Кожен ігровий набір відкриває дитині новий світ захоплюючих пригод. Маючи у розпорядженні прототипи військової техніки та солдатів, маленький генерал зможе придумати безліч захоплюючих історій, боїв та війн. Різноманітність моделей дозволить дитині ближче познайомитись з технікою та розвинути логіку.

У лінійку продукції Soldier Force входять:

  • набори солдатиків;
  • гелікоптери;
  • позашляховики;
  • літаки;
  • іграшкові танки;
  • вантажівки.

Фігурки з різних серій взаємозамінні та доповнюють один одного. Діти зможуть збирати власну колекцію військової техніки та армію солдатиків. Серед фігурок можна зустріти пілотів, спецназівців, водолазів та піхотинців. Ігровий набір Soldier Force RESCUE FIGURE представляє серію рятувальників. Тут ви знайдете поліцейського, пожежника, слюсаря тощо.

GIANT EXOBOT — великий інтерактивний робот, яким зсередини керує солдат. При ходьбі машина видає характерні звуки та світлові ефекти.

SOLDIER FORCE BUCKET викликає захоплення у хлопчаків. Усередині великого гелікоптера розташувалася ціла армія солдатів, які готові до бою, а також дрібна військова техніка для здійснення маневрів.

Усередині наборів ви також знайдете споруди, аксесуари та зброю, щоб ще більше урізноманітнити ігровий процес. Інтерактивні іграшки оснащені звуковими і світловими ефектами, а солдати мають кінцівки, що згинаються, що робить гру цікавішою. Хлопчаки зможуть не обмежувати себе у фантазії, їздити на завдання та виконувати спец.операції.

Ігри з іграшковими солдатиками розвивають у малюків уяву, логічне та образне мислення, а також дрібну моторику рук.

Влаштовуйте безстрашні бої разом із ігровими наборами Soldier Force!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом