Каталог
ua
Chap MeiChap Mei

Іграшки Soldier Force — хлопчачий світ захоплюючих військових пригод. Усі моделі на 100% відтворюють оригінальні танки, вертольоти та військові вантажівки в масштабі 1:18. Фігурки солдати підходять для хлопчиків віком від 3 років.

Іграшки Soldier Force це:

  • Ігрові набори
  • Іграшкова військова техніка
  • Фігурки солдатиків

Ігрові набори Soldier Force

Кожен ігровий набір відкриває дитині новий світ захоплюючих пригод. Маючи у розпорядженні прототипи військової техніки, маленький генерал зможе придумати безліч захоплюючих історій, боїв та війн. Різноманітність моделей дозволить дитині ближче познайомитись з технікою.

Виробник піклується про якість, тому всі іграшки виготовлені із пластику високої якості, а фарба, якою покриті фігурки, безпечна для дитячого здоров’я. Кожен герой виготовлений реалістично та детально.

Іграшкова військова техніка Soldier Force

GIANT EXOBOT — великий інтерактивний робот, яким зсередини керує солдат. При ходьбі машина видає характерні звуки та світлові ефекти.

SOLDIER FORCE BUCKET викликає захоплення у хлопчаків. Усередині великого гелікоптера розташувалася ціла армія солдатів, які готові до бою, а також дрібна військова техніка для здійснення маневрів. Використовуй увесь потенціал своєї іграшкової армії:

  • Гелікоптери;
  • Позашляховики;
  • Літаки;
  • Іграшкові танки;
  • Вантажівки;
  • Військові катери.

Усередині наборів ви також знайдете споруди, аксесуари та зброю, щоб ще більше урізноманітнити ігровий процес. Інтерактивні іграшки оснащені звуковими і світловими ефектами, а солдати мають кінцівки, що згинаються, що робить гру цікавішою. Хлопчаки зможуть не обмежувати себе у фантазії, їздити на завдання та виконувати спец.операції.

Ігри з іграшковими солдатиками розвивають у малюків уяву, логічне та образне мислення, а також дрібну моторику рук.

Фігурки солдатиків Soldier Force

Фігурки з різних серій взаємозамінні та доповнюють один одного. Діти зможуть збирати власну колекцію військової техніки та армію солдатиків. Серед фігурок можна зустріти пілотів, спецназівців, водолазів та піхотинців. Ігровий набір Soldier Force RESCUE FIGURE представляє серію рятувальників. Тут ви знайдете поліцейського, пожежника, слюсаря тощо.

 

 

Перемагай у військових баталіях разом з ігровими наборами Soldier Force!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом