Каталог
ua
CrazonCrazon

Машинки на радіокеруванні – це мрія більшості хлопчиків. Не секрет, що іноді навіть тата радіють іграшкам на пульті. Китайський бренд Crazon спеціалізується на виготовленні радіокерованих іграшок для дітей віком від 3 років. Іграшки бренду відрізняються якістю, потужністю та технологічністю.

Машинка на управлінні Кразон має пульт пістолетного типу, що забезпечує комфортніше використання навіть у дитячих ручках. Рукоятка зручно лежить у руці, не стискаючи руху, щоб хлопців ніщо не відволікало від захоплюючої гри.

Джипи на пульті управління Crazon представлені такими моделями:

  • Хижак – невеликий вагончик на великих колесах, прикрашений наклейкою з диким вовком. Представлений у синьому та жовтому кольорі.
  • Динозавр – машинка з унікальним дизайном, єдина у своєму роді. На масивних колесах розташувалася кабіна у вигляді голови хижого динозавра.
  • Міфічна істота – незвичайний монстр трак на радіокеруванні, здатний обвести суперника навколо пальця.
  • Король лісу – шкільний автобус, перевзутий у потужні високі колеса. Здатний пройти будь-які джунглі та прийти до фінішу першим.

У комплекті до машинок йдуть пульт дистанційного керування з батарейками, акумулятор потужністю 7.4V та USB-адаптер. Батарея швидко заряджається та забезпечує тривалу гру.

Кожна машинка компанії продумана до дрібниць. Оригінальні дизайни виділяють Crazon серед інших іграшок. Наклейки, як на гоночних болідах яскраві кольори та потужні великі колеса роблять машинки бренду бажаним подарунком кожної дитини. Хлопчаки зможуть влаштовувати справжні гонки на виживання з друзями, вигадуючи нові історії. Киньте виклик собі та своїм суперникам, покажіть на що ви здатні.

Ігри з машинками на радіокеруванні знайомлять хлопчиків із основами фізики та механіки. Хлопці починають краще розумітися на роботі механізмів і розвивають навик логічного мислення, координацію і кмітливість.

Радіокеровані позашляховики Кразон відмінно показують себе в складних умовах. Пісок, трава, бруд, асфальт та каміння їм не завада.

Освоюйте навички дистанційного керування монстр траком, показуйте дрифт, стрибайте на трамплінах, випереджайте суперників.

Все це можливо з машинами Crazon.

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом