Каталог
ua
Crystal ArtCrystal Art

Набори для творчості Crystal Art поєднують в собі любов до рукоділля та відомих франшиз: Зоряні Війни, Кіновсесвіту Марвел та Дісней

Набори для творчості Crystal Art – це:

  • Серія STAR WARS
  • Серія Disney
  • Серія Marvel Universe

Набір для творчості Crystal Art STAR WARS

Набори для творчості Crystal Art STAR WARS – це унікальний та інноваційний набір, який поєднує в собі мистецтво та рукоділля, щоб створити неповторні витвори мистецтва з блиском та сяйвом. Набори Crystal Art пропонують можливість перетворити звичайне полотно в шедевр, прикрашений кристалами.

Основа для творчості в наборі Crystal Art – це спеціально розроблене полотно з нанесеним на нього клейовим шаром. Вам потрібно лише зняти захисну плівку з певної області полотна та почати наносити кристали на відповідні номери. Кристали самі приклеюються до полотна завдяки клейовому шару, і результати просто вражають!

Набір для творчості Crystal Art Disney

Набір Crystal Art Disney пропонує широкий вибір популярних героїв всесвітньо відомого кіновсесвіту DISNEY. Ви можете вибрати з безлічі варіантів і знайти саме той, який відображає ваш настрій та стиль – Базз з Історії Іграшок, Русалонька або Мірабель.

Кристали різних форм і розмірів додають глибину та багатогранний блиск вашому проекту, роблячи його по-справжньому визначним.

Набори для творчості Crystal Art Marvel Universe

Набір Crystal Art Marvel Universe також ідеально підходить для тих, хто тільки-но починає свою творчу подорож. Інструкції крок за кроком пояснюють процес і дають корисні поради, щоб навіть новачки могли створювати витвори мистецтва, які викликають захоплення.

Перетворись на митця, щоб створювати справжні шедеври за допомогою Crystal Art!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом