Каталог
ua
Dino ValleyDino Valley

Гонконгський бренд Chap Mei добре відомий на ринку завдяки серіям іграшкових фігурок на різні теми. Компанія прагне створити для дітей простір для уяви та прояву фантазії та ініціативи дитини.

Dino Valley – лінійка діно іграшок, яка познайомить малюків із захоплюючим світом Юрського періоду. Іграшки динозаври неймовірно улюблені хлопчиками та дівчатками. Багато хто з нас у дитинстві збирав фігурки динозаврів, тепер настала черга наших дітей. У серію іграшок входять інтерактивні динозаври, оснащені звуковими та світловими ефектами, щоб зробити ігровий процес ще цікавішим. Кожна фігурка має реалістичний деталізований дизайн і натуральні кольори, що дозволяє дітям розширити кругозір і познайомитись ближче з хижаками, що давно вимерли.

В ігрових наборах з динозаврами вступають у бій солдати, машини, вертольоти, квадроцикли та літаки. Хлопчики та дівчатка зможуть вигадувати власні історії та сценарії гри, розвиваючи фантазію та кмітливість. У процесі гри на них чекають відчайдушні баталії динозаврів та людей. У хід іде вся наявна техніка.

У лінійку іграшок бренду входять:

  • DINOSAUR GROUP – набір динозаврів;
  • DINO SKULL BUCKET – величезна голова тиранозавра, що таїть у собі колекцію маленьких фігурок хижаків і травоїдних;
  • DINO CATCHER — серія наборів, де гравцям доведеться зловити всіх динозаврів, що втекли;
  • INTERACTIVE T-REX — інтерактивний тирекс з очима, що світяться, звуковими ефектами і шарнірними кінцівками;
  • серія DINOSAUR знайомить з трьома видами динозаврів.

Кожна іграшка відповідає міжнародним стандартам та виготовлена ​​з якісного пластику. Динозаврики вкриті безпечною для дитини фарбою та не шкодять здоров’ю. Діно іграшки Dino Valley призначені для хлопчиків та дівчаток віком від 3 років.

Ігри з фігурками сприяють розвитку уяви, кмітливості, дрібної моторики, образного мислення і допитливості. Діти складають свої історії та сюжетні лінії, уявляють як вони ловлять динозаврів або ухиляються від їх величезних кігтів. А грати у компанії друзів — одне задоволення. Хтось може грати хижаків, а хтось його ловитиме.

Відкрийте дитині таємничий світ давно вимерлих тварин із ігровими наборами Dino Valley!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом