Каталог
ua
Dino ValleyDino Valley

Ігрові набори та фігурки динозаврів Dino Valley – лінійка діно іграшок, яка познайомить малюків із захоплюючим світом Юрського періоду. Іграшки динозаври неймовірно улюблені хлопчиками та дівчатками. У серію іграшок входять інтерактивні динозаври, оснащені звуковими та світловими ефектами, щоб зробити ігровий процес ще цікавішим. Кожна фігурка має реалістичний деталізований дизайн і натуральні кольори, що дозволяє дітям розширити кругозір і познайомитись ближче з хижаками, що давно вимерли.

Іграшки Dino Valley – це:

  • Ігрові набори;
  • Фігурки динозаврів.

Ігрові набори Dino Valley

В ігрових наборах з динозаврами вступають у бій солдати, машини, вертольоти, квадроцикли та літаки. Діти зможуть вигадувати власні історії та сценарії гри, розвиваючи фантазію та кмітливість. У процесі гри на них чекають відчайдушні баталії динозаврів та людей. У хід іде вся наявна техніка.

  • DINO SKULL BUCKET – величезна голова тиранозавра, що таїть у собі колекцію маленьких фігурок хижаків і травоїдних;
  • DINO CATCHER — серія наборів, де гравцям доведеться зловити всіх динозаврів, що втекли;

Кожна іграшка відповідає міжнародним стандартам та виготовлена ​​з якісного пластику. Динозаврики вкриті безпечною для дитини фарбою та не шкодять здоров’ю. Діно іграшки Dino Valley призначені для хлопчиків та дівчаток віком від 3 років.

Фігурки динозаврів Dino Valley

Ігри з фігурками сприяють розвитку уяви, кмітливості, дрібної моторики, образного мислення і допитливості. Діти складають свої історії та сюжетні лінії, уявляють як вони ловлять динозаврів або ухиляються від їх величезних кігтів. А грати у компанії друзів — одне задоволення. Хтось може грати хижаків, а хтось їх ловитиме.

  • Серія DINOSAUR знайомить з трьома видами динозаврів.
  • INTERACTIVE T-REX — інтерактивний тирекс з очима, що світяться, звуковими ефектами і шарнірними кінцівками;
  • DINOSAUR GROUP – набір динозаврів;

 

ВІДКРИЙТЕ ДИТИНІ ТАЄМНИЧИЙ СВІТ ДАВНО ВИМЕРЛИХ ТВАРИН ІЗ ІГРОВИМИ НАБОРАМИ DINO VALLEY!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом