Каталог
ua
Five StarsFive Stars

Компанія Five Stars відома на ринку з 2006 року та вже зарекомендувала себе як виробник якісної продукції, що експортується по всьому світу. Основним напрямком бренду є дитячі намети та ігрові будиночки. Micasa подбала про дозвілля дитини та створила лінійку дитячих наметів та будиночків для дівчаток та хлопчиків від 2 років. Бренд прагне дати малюкам можливість фантазувати, мріяти і уявляти себе будь-ким — принцесою, пожежником, індіанцем, автомеханіком або робототехніком.

Кожен ігровий намет має унікальний дизайн, розроблений командою дизайнерів. Для хлопчиків підійдуть намети «Робот», «Пожежники», «Гараж» або індіанський вігвам, а маленькі принцеси будуть у захваті від «Єдинорога», «Будиночка з мрії» та «Кошеня».

Дівчата зможуть запрошувати в гості подружок та уявляти себе принцесами у чарівному замку чи будиночку мрії.

детская палатка, детские домики

Хлопчаки захоплюються наметом «Індіанці». Кожна деталь продумана до дрібниць. Це справжній індіанський вігвам, в якому хлопчики вигадуватимуть безліч захоплюючих сценаріїв гри, боротимуться з кавалерією та славитимуть вождя.

Намети та будиночки можна розміщувати на вулиці чи вдома. Час, проведений на свіжому повітрі, піде на користь дитині. Завдяки компактним розмірам коробки намет зручно зберігати та транспортувати. Взяти її з собою на природу або дачу не складе труднощів. А складання дитячого будиночка перетвориться на захоплюючу гру для дитини та батьків. Збирати та розбирати намети Micasa швидко та легко не лише батькам, а й дітям.

Ігри в наметі розвивають фантазію та уяву дитини, дозволяють краще пізнати себе.

игровая палатка детская

Micasa пропонує широкий вибір наметів для дітей, серед яких популярністю користуються намети з тунелем. Діти люблять активно проводити час, у них вирує енергія. Ігри в дитячому ігровому будиночку забезпечать веселе дозвілля хлопчикам та дівчаткам.

Намети для дітей Micasa прослужать вам довгі роки, адже виготовляються із якісних міцних матеріалів.

Скільки б не було років дитині — 2 роки, 5 або 10 років, вона щиро зрадіє такому подарунку, як ігровий намет. Всі ми в дитинстві любили будувати курені з підручних засобів удома. Подаруйте малюкові справжній намет або дитячий будиночок з Micasa.

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом