Каталог
ua
Five StarsFive Stars

Бренд Micasa від Five Stars – це дитячі намети та ігрові будиночки дбають про дозвілля дівчаток та хлопчиків від 2 років. Малюки мають можливість фантазувати, мріяти і уявляти себе будь-ким — принцесою, пожежником, індіанцем, автомеханіком або робототехніком.

Продукція Micasa – це:

  • Дитячі намети;
  • Ігрові будиночки.

детская палатка, детские домики

Дитячі намети Micasa

Кожен ігровий намет має унікальний дизайн, розроблений командою дизайнерів. Для хлопчиків підійдуть намети «Робот», «Пожежники», «Гараж» або індіанський вігвам, а маленькі принцеси будуть у захваті від «Єдинорога» та «Кошеня».

Хлопчаки захоплюються наметом «Індіанці». Кожна деталь продумана до дрібниць. Це справжній індіанський вігвам, в якому хлопчики вигадуватимуть безліч захоплюючих сценаріїв гри, боротимуться з кавалерією та славитимуть вождя.

Скільки б не було років дитині — 2 роки, 5 або 10 років, вона щиро зрадіє такому подарунку, як дитячий намет. Всі ми в дитинстві любили будувати курені з підручних засобів удома. Настав час вашої дитини!

игровая палатка детская

Ігрові будиночки Micasa

Ігри в наметі розвивають фантазію та уяву дитини, дозволяють краще пізнати себе.

Дівчата зможуть запрошувати в гості подружок та уявляти себе принцесами у чарівному замку чи будиночку мрії.

Намети та будиночки можна розміщувати на вулиці чи вдома. Час, проведений на свіжому повітрі, піде на користь дитині. Завдяки компактним розмірам коробки намет зручно зберігати та транспортувати. Взяти її з собою на природу або дачу не складе труднощів. А складання дитячого будиночка перетвориться на захоплюючу гру для дитини та батьків. Збирати та розбирати намети Micasa швидко та легко не лише батькам, а й дітям.

Micasa пропонує широкий вибір наметів для дітей, серед яких популярністю користуються намети з тунелем. Діти люблять активно проводити час, у них вирує енергія. Намети для дітей MICASA прослужать вам довгі роки, адже виготовляються із якісних міцних матеріалів.

 

Ігри в дитячому ігровому будиночку забезпечать веселе дозвілля хлопчикам та дівчаткам.

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом