Каталог
ua
GraviTraxGraviTrax

Німецька компанія Ravensburger давно відома по всьому світу завдяки нестандартному підходу до розробки та виготовлення дитячих пазлів, головоломок та настільних ігор. Gravitrax – це система інноваційних інтерактивних треків, де діти зможуть проектувати та конструювати власні гоночні доріжки. Конструктори Гравітракс дозволяють експериментувати з гравітацією, кінетикою та прискоренням. Будуйте пастки та складні ходи, щоб перевірити як це відобразиться на швидкості кульки.

Динамічні лабіринти бренду підійдуть для хлопчиків та дівчаток віком від 8 років.

Лінійка продукції Gravitrax включає стартовий набір двох розмірів, а також кілька додатків:

  • будівлі;
  • трек;
  • катапульту;
  • гармату;
  • петлю;
  • молоток.

Всі ігрові набори конструктори з кулькою сумісні між собою. Ви можете купити базовий комплект і до нього будь-який інший, який більше сподобається. Маючи всі набори інтерактивних треків, дитина зможе не обмежувати свою фантазію і вибудовувати величезні складні трампліни.

Суть гри полягає у побудові складних лабіринтів, які долатимуть кульки. Діти зможуть ускладнювати доріжки додатковими елементами, прораховувати траєкторії та влаштовувати змагання між кульками у лабіринті. У цьому допоможуть рівні, плитки, петлі, споруди і пастки, що йдуть в комплекті.

Збираючи динамічний конструктор лабіринт Gravitrax, дитина познайомиться із законами фізики, дізнається про силу тяжіння, прискорення та динаміку. Відстежуючи ту чи іншу зміну, внесену в трек, дитина зможе з’ясувати причинно-наслідковий зв’язок, зрозуміти, що призвело до отриманого результату. З конструкторами бренду діти відчують себе справжніми дослідниками, які досліджують у лабораторії. Діти зможуть на повну відчути процес творення та експериментів.

Не лише складання лабіринтів порадує хлопчиків та дівчаток. Сам ігровий процес на отриманій доріжці – це теж цікава пригода. Діти можуть влаштовувати змагання, робити ставки на свою кульку та відчути дух суперництва.

Кульки рухаються так швидко, що не встигаєш устежити, як вони вже на фініші. Ускладнюйте лабіринти, вибудовуйте нові рівні та ставте пастки, щоб довше спостерігати за рухом.

Дайте дитині відчути себе справжнім вченим-механіком із динамічними конструкторами Gravitrax!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом