Каталог
ua
InfantinoInfantino

Infantino — відомий американський бренд, який став популярним наприкінці 80-х, завдяки лінійці іграшок для найменших. Засновник компанії вчасно зрозумів, якими цінностями дорожать молоді батьки та став втілювати їх у життя. Головна мета бренду – нести радість та сміх у кожну родину. Адже що може бути приємніше щасливої ​​дитини, яка сміється.

Компанія випускає продукцію для малюків з першого дня їхнього життя та допомагає розвивати базові навички на кожному етапі його зростання. Продукція бренду порадує мам та тат якісними безпечними для здоров’я дитини матеріалами та приємним дизайном.

погремушки, прорезыватели

Широкий асортимент іграшок Infantino включає:

  • брязкальця;
  • прорізувачі для зубів;
  • навісні іграшки;
  • мобілі та нічники;
  • розвиваючі килимки;
  • розвиваючі іграшки;
  • гризунки для дітей;
  • ігрові набори.

Брязкальця та прорізувачі для малюків є одним із найсильніших напрямків Інфантіно. Мами знають, як важливо дати дитині турботу з перших днів її життя. Прорізувачі та гризунки виконані із сертифікованих матеріалів та безпечні для дитячого здоров’я. Брязкальця на коляску з милими мордочками різних тварин позитивно впливають на психіку дитини, формуючи правильні асоціації та уявлення про світ.

Особливе місце у серцях батьків займають світильники та мобілі. Приємні кольори та м’яке світло заспокоять малюка перед сном, даруючи відчуття захищеності. Нічники Інфантіно можна підвішувати на узголів’я ліжечка або ставити на стіл. Деякі з них оснащені вбудованим звуковим модулем, що дозволяє програвати малюкові перед сном улюблену казку або колискову. Мобілі об’єднали у собі функції світильника та проектора. Дивлячись на милі фігурки під звуки колискової дитина, швидше відійде до сну. Дизайн та комплектуючі музичних мобілів та нічників забезпечують повний комфорт малюка та спокій батьків.

погремушка на коляску, infantino

Розвиваючі іграшки та килимки ТМ Інфантіно допомагають малюкові пізнати нові текстури, форми та кольори, розвинути дрібну моторику рук та покращити реакцію. Діти люблять розвиваючі килимки, а для мам це чудова можливість зайняти дитину.

Виробник ретельно стежить за якістю та безпекою продукції, т.к. вона призначена і для немовлят, і для малюків від 1 року. Вся продукція Infantino проходить тестування та сертифікацію згідно з національними міжнародними вимогами.

Іграшки Інфантіно – це ніжна турбота про розвиток малюка з перших днів його життя.

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом