Каталог
ua
Itty BittyItty Bitty

Компанія Zuru давно вражає своїми ігровими наборами. Творці завжди вигадують щось незвичайне та цікаве, щоб подарувати дитині не лише іграшку, а й урізноманітнити процес розпакування. Виробник широко відомий своїми іграшками із сюрпризом. Ви до останнього не дізнаєтеся, яка ж лялька чекає на вас усередині упаковки.

Серія ляльок Itty Bitty – це мрія кожної дівчинки старше 4 років. Заховані в кульку або чашку елементи наборів приховують у собі море сюрпризів. Тут дівчатка зможуть знайти аксесуари, слайми та заповітну ляльку.

куклы, игрушечная посуда

Колекція бренду включає два основні напрямки:

  • ANGEL HIGH;
  • PRETTYS.

ANGEL HIGH – це серія ляльок, які заховані в милу кульку з крильцями. Всього в лінійці ви зустрінете 6 подружок, кожна з яких має свій стиль. Розкрутіть кулю із сюрпризом, щоб дізнатися, яка ж лялька потрапила цього разу. Разом із шарнірною фігуркою ви отримуєте набір аксесуарів для створення зачісок та образів ляльки. Волосся іграшки може змінювати колір. Капніть на спеціальне пасмо холодною водою і спостерігайте як відбувається магія. Дівчатка познайомляться ближче зі світом моди, дізнаються про стильні течії, такі як хіпі та хіп-хоп. Малята напевно захочуть отримати всю колекцію милих янголят.

Ігровий набір Itty Bitty Prettys представляє серію для чаювання з подружками. Упаковка у вигляді чашки таїть у собі безліч таємниць. У серію входять велика і маленька чашка – для гри удвох або наодинці із собою. Усередині упаковки ви знайдете ляльок, прикраси для них, іграшковий посуд для чаювання, домашніх улюбленців, а також чайні пакетики з сюрпризом. Киньте їх до чашки з водою, щоб побачити, які аксесуари дістануться ляльці.

игровой набор куклы, куклы в коробке

Всього до серії входить 13 ляльок з різною зовнішністю та 25 предметів-сюрпризів. Щоразу відкриваючи чашку, діти відчувають приємне хвилювання та азарт, адже ніхто не знає заздалегідь, який комплект потрапить усередині. Малята люблять запрошувати подружок на чаювання з Itty Bitty Prettys, адже це завжди весело та цікаво. Дівчата обмінюються іграшками, спілкуються, розвивають навички спілкування, почуття стилю, образне мислення та фантазію. Завдяки вибору прикрас, дітки практикуються у створенні модних образів.

Ляльки для дівчаток Itty Bitty – це найкращий подарунок маленькій принцесі.

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом