Каталог
ua
JoyBandJoyBand

JoyBand – це якісні настільні ігри для дітей, які давно зарекомендували себе на світовому ринку. Кожна настолка бренду відрізняється продуманістю кожної деталі сюжету та дизайну. У лінійці продукції Джой Бенд ви знайдете найрізноманітніші настільні та розвиваючі ігри від нестаріючої класики до сучасних розробок. Бренд йде в ногу з часом і постійно поповнює асортимент цікавими пропозиціями для юних поколінь.

 

ТМ JoyBand у 2000 році новий напрямок ігор під брендом THE PURPLE COW. При створенні ігор компанія співпрацює з відомими дизайнерами та художниками, щоб упаковка була ще більш яскравою та незабутньою. Металева упаковка стала візитівкою компанії. Настільні ігри в практичній коробці з металу зручно зберігати та брати із собою у подорожі або на природу. Загалом, JoyBand – це про якість. Виробник відповідально ставиться до підбору матеріалів для ігор, тому тут ви знайдете високоякісний картон, метал та пластик.

Головною особливістю настолок JoyBand сміливо можна назвати прагнення бренду дати дітям не тільки веселе дозвілля, а й поєднати його з розвитком. Нова серія Memo Box дозволить дитині віком від 5 років, граючи освоїти базові знання алфавіту, математики, англійської та географії. Такі настілки розвивають пам’ять та концентрацію, а також готують дітей до школи.

 

Настільна гра JoyBand «Тримаючий пінгвін» підкорила серця дітей та їхніх батьків. Це забавний аналог всім відомої Дженгі, але оригінально обіграні деталі і сюжетна лінія роблять насолоду захоплюючою. Виявляйте спритність та кмітливість, щоб вийти переможцем.

Дуже популярна стара добра гра «Морський бій». Оригінальне оформлення ігрових полів зроблять бої кораблів ще цікавішими та захоплюючими. Хлопчики та дівчатка повинні виявити логіку, увагу та стратегічне мислення, щоб здобути перемогу.

Особливе місце у серцях дітей займають магнітні настільні ігри бренду THE PURPLE COW. Лінійка включає дві серії:

  • Міні-ігри. Класичні нарди, доміно, судоку у компактному форматі для дітей.
  • Лабораторія божевільного вченого. Серія навчальних ігор зі всілякими дослідами та розслідуваннями.

 

Кожна з ігор розвиває в дітей логічне мислення, уяву, уважність, реакцію і прагнення до отримання нових знань. Подаруйте дитині захоплююче дозвілля з настільними іграми JoyBand!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом