Каталог
ua

Гонконгська компанія Loko Toys з 2005 року відома товарами та іграшками для дітей. На даний момент продукція бренду експортується по всьому світу. Виробник ретельно стежить за якістю продукції, щоб діти отримували тільки безпечні та міцні іграшки.

Бренд Mechanix представляє автомобільні конструктори для дітей віком від 3 років. Серія Surprise представлена ​​оригінальною упаковкою у вигляді автомобільного колеса, відкривши яке дитина потрапляє у світ механіки. Кожна коробка-колесо таїть у собі гайки, ключі та деталі, з яких дитині своїми руками потрібно зібрати цілий автомобіль. Такий конструктор надасть хлопчику можливість відчути себе справжнім автомеханіком. Головною особливістю ігрового набору в тому, що в комплекті ви отримуєте два типи коліс – великі та маленькі. Це дозволяє малюкам проявляти фантазію та створювати машинку своєї мрії. А якщо авто на великих колесах набридне, завжди можна змінити їх на інші.

Серія конструкторів машинок Mechanix Surprise включає 18 різних моделей автомобілів, які мають зібрати дітки. Серед них представлені такі моделі:

  • GRAN TOUR – гоночне авто для ралі;
  • ATV FORCE – потужний мінівен зі спойлером;
  • MILANO – маленький прототип італійського Fiat Panda;
  • TST RACER – нагадує модельки з 90-х;
  • TURBO CALIBER – швидкісний болід;
  • MORGAM – крутий позашляховик.

 

У серії представлені коробки чотирьох кольорів – синя, червона, жовта та зелена, але це ніяк не допоможе вам визначити, що ж знаходиться всередині. Ви ніколи не знаєте заздалегідь, яка модель вам трапиться, що створює додаткову інтригу та бажання зібрати всю колекцію якнайшвидше.

Кожна з машинок представлена ​​у трьох колірних рішеннях. Корпус модельки виготовлений із металу, що дозволяє отримати ще більше задоволення від гри та продовжити термін життя іграшки. Усі деталі автомобіля також виготовлені із якісних матеріалів.

Зовнішній вигляд та функціональність машинок Mechanix порадує не лише дітей, а й батьків. До кожного авто в комплекті йде набір наклейок для декору, щоб надати іграшці атмосферу гонок ралі. Декорування машинок розвиває у дітей уяву, смак та розуміння особистих уподобань. Металеві конструктори сприяють розвитку логічного та просторового мислення, дрібної моторики та посидючості.

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом