Каталог
ua
Metal MachinesMetal Machines

Хлопчаки люблять грати з машинками Metal Machines. Це одна з найулюбленіших дитячих іграшок. А якщо це машинка з автотреком – це межа всіх мрій. Кожна гоночка має оригінальний та футуристичний дизайн. Прекрасна деталізація машинок і різноманітність автотреків роблять ігрові набори Метал Машинс бажаним подарунком для кожного хлопця старше 3 років.

Автотреки Metal Machines це:

  • Гоночні треки;
  • Машинки.

Гоночні треки Metal Machines

Широкий вибір дитячих трас з машинками порадує хлопців незабутніми гонками на екстремальній швидкості та крутими віражами. Кожна дитина знайде набір до душі.

Колекція ігрових наборів Метал Машинс включає автотреки з крутими петлями, поворотами і перешкодами. Вам доведеться вислизнути від крокодила, не потрапити в лапи хижого тиранозавра, а також проскочити крізь вогонь.

Траса Metal Machines Shark надихнута морськими мотивами. На шляху до фінішу гравцям доведеться зіткнутися з мешканцями океану і не потрапити до їхніх слизьких щупальців. І найголовніше, перестрибнувши подвійну петлю, не опинитися в пащі кровожерної акули.

Ігровий набір Spider Strike підійде для сміливих хлопчаків від 5 років. Вам доведеться пройти великий дворівневий трек і проскочити волохати лапи величезного павука. Обходьте перепони та приходьте до фінішу першим.

Машинки Metal Machines

METAL MACHINES CARS – це неймовірна колекція з 24 різноманітних моделей авто з усіх країн світу. Кожна машинка має неповторний дизайн та відмінну деталізацію. Познайомившись із першою іграшкою серії, хлопчаки неодмінно захочуть зібрати всю колекцію гоночних автомобілів.

Кожен ігровий набір бренду має оригінальний дизайн та задум. Діти відчують дух справжніх змагань та швидкості, відчують гостроту конкуренції та отримають справжнє задоволення від веселих перегонів на трасах Метал Машинс.

Автотреки компанії швидко збираються і розбираються, а процес збирання так приємно розділити з батьком або старшим братом. Такі іграшки розвивають у дитині швидкість реакції, образне мислення, моторику, уяву та логіку.

Подаруйте дитині радість, азарт та радість перемог із гоночними треками Metal Machines!
Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом