Каталог
ua
PiratesPirates

Гонконгський бренд Chap Mei давно відомий своїми іграшковими фігурками на різноманітні тематики. Тут можна зустріти солдатів, динозаврів та навіть піратів. Всі іграшки бренду славляться своєю деталізацією та якістю. Кожен пірат і корабель мають максимально продуманий дизайн і натуральні кольори, щоб дитина могла поринути у справжню атмосферу тієї епохи. Фігурки підійдуть для дітей віком від 3 років, виготовлені з безпечних матеріалів.

Ігрові набори Pirates занурять дітей у світ захоплюючих морських баталій та небезпечних хижаків. Хлопчики та дівчатка відчують себе справжніми корсарами, які беруть суперника на абордаж. Іграшки пірати викликають у дітей непідробний інтерес. Особливо такі фігурки подобаються хлопчикам, адже їм так хочеться відчути себе справжнім капітаном корабля та пуститись у бій.

Кожен ігровий набір Pirates – це своя захоплююча історія. Хлопці зіткнуться з морськими чудовиськами, ознайомляться з кораблями та дізнаються більше про життя пірата.

Асортимент бренду включає такі позиції:

  • Pirates Figure — це три набори фігурок піратів з аксесуарами. Тут ви познайомитеся з капітаном Крюком, однооким піратом та сміливим корсаром. У комплекті до кожної фігурки йде хижий суперник та зброя.
  • Pirates Attack – капітану Крюку належить битися з великою акулою розміром з піратську шхуну. Допоможіть йому подолати небезпечного хижака.
  • Black Devil Anglerfish – на двох корсарів напала величезна риба-вудильник. Її гострі ікла здатні розкусити шхуну навпіл. Корсарам доведеться взяти всю волю в кулак, щоб вижити в цій сутичці.
  • The Witch Pirate Ship – відважний капітан і його помічник вступають у бій зі злісним Кракеном, який прагне забрати ящик із золотом. Застрибуйте у піратський корабель, відстрілюйтеся з гармат і ховайтеся від небезпечного кальмара.
  • Pirates Deluxe – великий іграшковий корабель, прикрашений гарматами та прапорами, здатний відвезти капітана та корсара у глибину Карибського моря. Екіпажу необхідно встежити за золотом та довести його до місця призначення.

Всі іграшки серії можна поєднувати між собою, створюючи цілий піратський флот. Діти можуть вигадувати сотні своїх сценаріїв гри та історій. Іграшки пірати розвивають у дитини дрібну моторику, уяву та образне мислення. Малята розвивають кругозір, знайомлячись з новими для себе епохами та героями.

Вперед за скарбами з ігровими наборами Pirates!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом