Каталог
ua
RainbocornsRainbocorns

Rainbocorns від компанії Zuru з 2018 року радує дівчаток та хлопчиків. Zuru завжди приголомшує своїм неординарним підходом до створення іграшок для дітей. Зовнішній вигляд упаковки нагадує яйце єдинорога, всередині якого схована іграшка-сюрприз.

Рейнбокорнс об’єднав у собі все, що так сильно люблять дівчата — блискітки, веселки та єдинороги. Не позбавлені іграшки бренду та приємних сюрпризів. Кожне яйце з рогом зберігає в собі фантастичне звірятко з райдужними чубчиком і хвостиком.

Лінійка іграшок бренду містить безліч чарівних тварин з великими очима, усміхненими мордочками та блискітками. Усередині іграшки яйця заховано багато сюрпризів. Кожен великий рейнбокорнс має маленького друга — Boo-Boocorn. Цей малюк захований у силіконовому яйці, яке входить до набору. Також у великому яйці ви знайдете слайми, прикраси для дівчаток та інші аксесуари. А побачивши вкладиш із зображенням усіх рейнбокорнів, дівчатка та хлопчики захочуть зібрати всю колекцію іграшок, адже вони такі милі.

яйцо игрушка, игровой набор рейнбокорнс

Серед звірят ви знайдете:

  • цуценят;
  • зайчиків;
  • пандочок;
  • кошенят;
  • єдинорогів;
  • пташок;
  • левенят.

Нові серії іграшок в яйці, крім рогу, мають вушка собачки або крильця. Забавне яйце, в якому знаходилися іграшки, можна використовувати для зберігання прикрас або інших приємних дрібниць.

Серія іграшок з пузиком з паєток викликає захоплення у маленьких принцес. Паєтки укладені в два шари, що дозволяє, проводячи по них, змінювати малюнок на животі звірка. Саме яйце також прикрашене блискучими паєтками. Перш ніж відкрити іграшку, створіть малюнок, зніміть блискучу панель. Її можна прикріпити до сумки або ранця, додавши яскравого акценту.

яйцо игрушка, rainbocorns

Кожна дитина мріє про найкращого друга, який завжди буде з нею. М’які іграшки Rainbocorns призначені для обіймань. Кожен звір виготовлений з плюшу і неймовірно приємний на дотик. З ними можна спати обіймати або брати з собою на прогулянку.

Іграшки в яйці Рейнбокорнс створені для дітей віком від 3 років. Завдяки добрим мордочкам, звірята сприятливо впливають на психіку дитини, викликаючи посмішки та радість.

Діти люблять іграшки із сюрпризом. Найприємніша частина – це момент, коли дитина відкриває яйце і виявляє там іграшку, яку вона давно хотіла.

Кожна нова відкрита іграшка Rainbocorns – це сповнена маленька мрія дитини!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом