Каталог
ua
RavensburgerRavensburger

Настільні ігри Ravensburger — це чудова нагода провести час у колі близьких, відчути дух суперництва та радість перемоги. Ідеї ​​та дизайни настільних ігор Ravensburger завжди продумані до дрібниць. Над створенням кожної настілки працюють найкращі дизайнери та психологи.

Відомий німецький бренд колись розпочинався з однієї паперової гри, випущеної у невеликому містечку Равенсбург. З кінця XIX століття компанія прославилася своєю якістю і заслужено отримує нагороди за найкращі ігри.

Настільні ігри Ravensburger — це:

 • Тематичні для фанатів (ФАН);
 • Стратегії;
 • Популярні настолки (ПОП).

Тематичні настільні ігри для фанатів Ravensburger

Настільні ігри ФАН підійдуть як дітям від 4 років, так и дорослим. Ці ігри розраховані на фанатів певного сюжету (мультфільму, фільму). Стильні та цікаві ігри не тільки допоможуть гарно провести вечір в колі друзів, а й долучити близьких до тієї тематики котрою ви захоплюєтесь. Також це ідеальний подарунок і невід’ємний елемент будь-якої фан зустрічі

 • НАСТІЛЬНА ГРА RAVENSBURGER ЛАБІРИНТ ГАРРІ ПОТТЕР (26031) — Чарівний світ Гаррі Поттера переміститься на ваш ігровий стіл, де для перемоги необхідно пробратися до плитки із зображеннями на ваших ігрових картках. Вставте плитку лабіринту та робіть свій хід. Щоб швидко вивчити правила гри, скануй QR код на коробці та скористайся зрозумілою інструкцією. Настільна гра Ravensburger Лабіринт Гаррі Поттер – це суперський подарунок для фанатів чарівного світу Джоан Роулінг.
 • НАСТІЛЬНА ГРА RAVENSBURGER ЛАБІРИНТ ДІСНЕЙ (27460) — Для початку гри уважно вивчіть свої картки та шукайте своїх персонажів на ігровій дошці. Переміщуйте лабіринт і потім ігрову фішку. На коробці з грою знаходиться QR код із докладною інструкцією – вона допоможе вам швидко освоїти правила гри. Настілка має два режими гри – для дітей віком від 7 років спрощений варіант для дітей молодшого віку. Хто ваш улюблений персонаж Діснея?

Настільні ігри для дітей також відомі на всю Європу. Різні інтерактивні та розвиваючі бродилки, захоплюючі аркади та стратегії підкорять серця хлопчиків і дівчаток різного віку.

Настільні ігри стратегії Ravensburger

Кожна гра сприяє розвитку базових навичок дитини, таких як:

 • Логіка та уява;
 • Просторове та стратегічне мислення;
 • Дрібна моторика;
 • Реакція та кмітливість.

Настільні ігри стратегії розраховані на дітей віком від 14 років та для дорослих. Ці ігри допоможуть зробити вечір у колі близьких більш затишним та цікавішим. Підходить для тих, хто є фанатом цікавих не типових настолок. Допомагає розвивати стратегічне мислення, логіку, спритність, інтуїцію, пам’ять, уважність, просторове мислення та уяву.

 • НАСТІЛЬНА ГРА RAVENSBURGER ЩЕЛЕПИ (26897) — Гра містить картки із завданнями, завдяки яким координуються дії гравців. Спочатку потрібно розподілити між собою ролі. Щоб перемогти, треба працювати в команді, щоб уникнути зустрічі з величезною акулою. Ця гра призначена для компанії та займає тривалий час. Вона ділиться на дві частини, між якими можна зробити перерву та обговорити успіхи.
 • НАСТІЛЬНА ГРА RAVENSBURGER РАМЗЕС-II (26160) — це захоплива пригода, що вимагає уважності й логічного мислення. Перед гравцями відкривається вид на долину з пірамідами Рамзеса Другого. Завдання гравця – першим знайти заховані там скарби. Настільна гра розрахована як для двох учасників, так і для компанії.

Популярні настільні ігри Ravensburger

Настільні ігри ПОП сподобаються дітям від 4 років та дорослим. Ці захоплюючі ігри допоможуть розвинути спритність, моторику, уважність і логічне мислення. Мають прості та зрозумілі правила, завдяки чому ідеально підходять для дружніх посиденьок.

 • НАСТІЛЬНА ГРА RAVENSBURGER ВЕСЕЛИЙ ВОСЬМИНІГ (21105) — Симпатичний восьминіг Жолі охороняє будиночки крабиків і дуже боїться лоскоту. Завдання гравців: щипцями витягти всіх крабиків з будиночків, не зачіпаючи щупальця Жолі. Восьминіг постійно обертається. Торкнувшись щупальця, він починає голосно реготати. Жолі засміявся – гравець повертає краба і продовжує гру. Переможе той, хто зібрав більшу кількість малюків-крабів.
 • НАСТІЛЬНА ГРА RAVENSBURGER ЛАБІРИНТ (26448) — Кожен хід складається з двох дій, де потрібно взаємодіяти з лабіринтом та ігровою фішкою. Щоб перемогти, потрібно першому встигнути перевернути свої картки скарбів і повернутися на вихідну позицію. Настілка розрахована на спрощений режим гри для маленьких дітей та просунутий для старших діток.

Серед усієї різноманітності продукції ви також знайдете:

 • Пазли для дітей
 • Настільні ігри;
 • 3D-пазли;
 • Інтерактивні ігри;
 • Набір для дитячої творчості.

 

Найскладніший вибір, який вам належить – який пазл або настолку купити. Про решту подбали співробітники компанії. Тепер кожен вечір стане захоплюючим та веселим разом з іграми Равенсбургер!
Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом