Каталог
ua
RavensburgerRavensburger

Відомий німецький бренд колись розпочинався з однієї паперової гри, випущеної у невеликому містечку Равенсбург. З кінця XIX століття компанія прославилася своєю якістю і заслужено отримує нагороди за найкращі ігри.

Щороку Ravensburger випускає десятки ігор та сотні головоломок, які розлітаються по всьому світу.

Компанія контролює якість продукції, що виготовляється, і виробляє її виключно в Європі.

Серед усієї різноманітності продукції ви знайдете:

  • пазли для дітей
  • настільні ігри;
  • 3D-пазли;
  • інтерактивні ігри;
  • Набір для дитячої творчості.

Візитною карткою бренду можна вважати пазли. У цьому напрямі компанія зробила справжній прорив. Тут ви знайдете веселі пазли для малюків від 1 року з персонажами улюблених мультфільмів, таких як «Холодне серце», «Щенячий патруль» та «Свинка Пеппа». А пазли з принцесами Діснея порадують дівчат.

Особливо серед продукції виділяються 3D пазли, зібравши які ви отримуєте повноцінну тривимірну фігурку, Біг Бена чи Колізею. Не тільки результат, а й сам процес складання подарує приємні емоції для всієї родини.

Найпідривнішою новинкою бренду стали свого часу об’ємні пазли з підсвічуванням. Уявіть в кімнаті Empire State Building, що підсвічується, або Ейфелеву вежу, зібрану своїми руками. Серія Night Edition стане чудовим предметом декору як дитячої кімнати, так і робочого кабінету. Зібрана фігурка підсвічується знизу, що забезпечує приємне свічення всієї іграшки.

Настільні ігри для дітей також відомі на всю Європу. Різні інтерактивні та розвиваючі бродилки, захоплюючі аркади та стратегії підкорять серця хлопчиків і дівчаток різного віку. Кожна гра сприяє розвитку базових навичок дитини, таких як:

  • логіка та уява;
  • просторове та стратегічне мислення;
  • дрібна моторика;
  • реакція та кмітливість.

Настільні ігри для всієї родини — це чудова нагода провести час у колі близьких, відчути дух суперництва та радість перемоги. Ідеї ​​та дизайни настільних ігор Ravensburger завжди продумані до дрібниць. Над створенням кожної настілки працюють найкращі дизайнери та психологи компанії.

Найскладніший вибір, який вам належить – який пазл або настолку купити. Про решту подбали співробітники компанії. Тепер кожен вечір стане захоплюючим та веселим разом з іграми Равенсбургер!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом