Каталог
ua
Roo CrewRoo Crew

Захист навколишнього середовища та усвідомлене споживання з кожним роком набирають все більшої популярності. Багато виробників починають замислюватися про повторну переробку сировини. Американський бренд Roo Crew став одним із них. При виробництві іграшок компанія використовує натуральні кукурудзяні волокна, що скорочує кількість виробленого пластику. Випускаючи іграшки з перероблених матеріалів, Ру Крю прищеплює малюкам з дитинства турботу про природу та екологію. Діти – наше майбутнє, і варто подбати про нього вже сьогодні.

Головні переваги продукції Roo Crew:

  • Еко упаковка;
  • безпечна для здоров’я дитини;
  • розвиває базові навички малюків;
  • стійка до пилу та деформації;
  • немає різкого запаху пластика;
  • має приємні для дитячого ока кольори;
  • виготовлена ​​із міцних матеріалів.

игрушка пожарная машинка, игрушечная машина

Ру Крю спеціалізується на створенні іграшок для малюків від 2 років. Вся продукція має непомітний дизайн та обтічні форми, щоб забезпечити дітям комфортну гру. Крім того, іграшки із кукурудзяного волокна безпечні для дитячого здоров’я.

Серед іграшок бренду найбільшу популярність мають: пірамідки, пожежна машина, іграшка автобус, дитячі набори інструментів та всілякі сортери.

Ігрові набори для хлопчиків – один із найпопулярніших напрямків. Тут ви знайдете набори дитячих інструментів «Майстерня» та «Крути верті», які дозволять дитині відчути себе справжнім майстром з ремонту. Гра з гайками, болтами, викрутками розвиває дрібну моторику рук та уяву.

игровой набор, игрушечные инструменты

Для найменших підійдуть пірамідки та сортери. Дитячі пірамідки з тваринами познайомлять малюків із новими представниками фауни, розвинуть пам’ять, логіку та просторове мислення. Сортери допоможуть у освоєнні форм та розвитку моторики рук.

Вибір іграшкових машинок Roo Crew порадує не лише хлопчиків, а й дівчаток. Особливо варто виділити пожежну машинку та жовтий автобус. Ці іграшки підкорили серця малюків. Їх можна взяти з собою куди завгодно, адже завдяки великим колесам машинки можуть їхати будь-якою поверхнею, не обмежуючи ігровий процес і політ фантазії.

Діти допитливі та люблять пізнавати цей світ, пізнавати нове щодня. Ігрові набори Ру Крю допоможуть малюкам розвинути життєво необхідні навички, такі як координація, уважність та посидючість. Формуйте еко-свідомість дитини разом із Roo Crew!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом