Каталог
ua
SmashersSmashers

Іграшкові динозаври підкорили серця хлопчаків. Різні іграшки на палеонтологічну тематику мають неймовірний попит. Всесвітньо відомий бренд вирішив здивувати яскравою новинкою у світі іграшок динозаврів – іграшка-сюрприз Smashers.

Ігрові набори Smashers це:

  • Серія DINO;
  • Серія LIGHTS UP;
  • Серія ICE AGE.

Іграшки Smashers DINO

Перше, що привертає увагу – це упаковка. Іграшка велике яйце динозавра, з якого стирчить лапка або мордочка динозаврика, з першого погляду викликає непідробний інтерес. Щоб дізнатися, що знаходиться всередині, необхідно кинути яйце про тверду поверхню. Не бійтеся, кидайте сильніше. Шкаралупа повинна луснути і на ваш погляд з’являться всі елементи головоломки. Серед них ви знайдете кілька міні яєць, іграшку, різноманітні субстанції, такі як слайм, кінетичний пісок, шиплячі бомби або гіпс. У кожному маленькому яйці є силіконові фігурки динозавриків.

Іграшки Smashers LIGHTS UP

Дістаньте частинки скам’янілостей мамонтів та птеродактилів із багатовікових крижин часу Юрського періоду. Для дітей від 4 років

Ігровий процес дуже цікавий. Діти мають пройти цілий квест, перш ніж вони зберуть всю фігурку. У кожній речовині захований фрагмент динозавра. Дотримуйтесь інструкцій, знаходьте нові частини і перед вами з’явиться фігурка викопного динозавра. Діти захочуть отримати всю колекцію динозаврів.

Іграшки Smashers ICE AGE

Іграшка яйце динозавра припаде до душі допитливим хлопчикам та дівчаткам старше 5 років. Діти люблять вивчати світ і дізнаватися щось нове. З іграшками Smashers хлопці поринуть у світ захоплюючих пригод, адже необхідно вивчити кожен елемент, перш ніж знайти необхідну деталь.

Завдяки іграшці яйцю Смешерс малюки освоять нові субстанції, познайомляться з незнайомими видами тварин, поринуть у світ палеонтологічних розкопок. Іграшка розвиває дрібну моторику, уяву, прагнення до дослідження навколишнього світу.

 

Подаруйте дитині цікаве, пізнавальне дозвілля разом з діно-яйцями Smashers!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом