Каталог
ua
TYTY

Милі м’які іграшки TY радують дітей та їхніх батьків ось уже понад 30 років. Компанія була заснована в 1986 році і за минулі роки стала найбільшим постачальником м’якої іграшки у світі. Виробник з кожним роком намагався вносити у створення іграшок новизну, майстерність та унікальність. Кожна плюшева іграшка TY – це результат любові до своєї справи та піклування про дітей. Головна мета компанії – забезпечити найвищий рівень якості та оригінальний дизайн всіх створюваних моделей.

Продукція покрита спеціально розробленим компанією матеріалом TY Silk, завдяки чому всі іграшки бренду неймовірно приємні на дотик. Гіпоалергенний наповнювач нового покоління легко повертає форму після великої кількості прання та сушіння.

М’які іграшки TY – це милі, різнокольорові, забавні звірятка з великими добрими очима, які підкорили мільйони дітей по всьому світу. При першому ж погляді на ведмежат, котиків та собачок стає ясно, що це кохання з першого погляду.

Лінійка іграшок TY включає:

  • FLIPPABLES – різнокольорові звірятка в паєтках;
  • PUFFIES – милі м’які малюки;
  • Beanie Boo’s – невеликі плюшеві тварини;
  • SQUISH-A-BOOS – іграшки-подушки;
  • Teeny Ty’s – маленькі звірятка незвичайної форми;
  • Beanie Babies – виглядають, як справжні цуценята та ведмежата;
  • Beanie Bellies – сидячі іграшки, підходять для дітей та дорослих;
  • My Little Pony – гарні поні, герої мультика «Дружба – це диво»;
  • Gear – м’які дитячі сумочки у вигляді звірят;
  • Paw Patrol – улюблені герої «Щенячого патруля».

Іграшки Тай характеризуються великими добрими очима і добрим виразом мордочки. Всі іграшки мають власне ім’я і дату народження, яку можна розглянути на бірці. Не тільки діти, а й дорослі захоплюються при першому ж знайомстві з ними.

Однією із найвідоміших серій бренду стали м’які іграшки подушки TY. З ними малюк не захоче розлучатися. На такій подушці зручно спати, її можна підкладати під спинку, класти в ліжечко та грати.

Нова серія «Щінячий патруль» підкорила серця дітей. Вони люблять грати з головними героями мультфільму і вигадувати нові історії.

З м’якими іграшками TY дитина познайомиться з такими тваринами, як лисиця, кролик, собачка, ведмедик, кошеня та конячка. Забарвлення плюшевих друзів приємні дитячому оку і викликають лише позитивні емоції. Продукція бренду призначена для хлопчиків та дівчаток віком від 3 років.

Ви можете вибрати великі м’які іграшки для старших дітей або зовсім маленьких кругляшів PUFFIES для найменших. Але іграшки TY обов’язково мають бути у кожної дитини.

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом