Каталог
ua
UpixelUpixel

Починаючи з 2011 року, Upixel радує своїх шанувальників креативними аксесуарами з піксель-дизайном. Філософія бренду полягає у зануренні людини у творчий світ Pixel Art, завдяки якому кожен може стати художником та виявити свою самобутність. Продукція бренду легко впізнається за допомогою спеціальної силіконової панелі на зовнішній стороні виробів. Завдяки набору пікселів, які йдуть у комплекті, можна створювати унікальні 8-бітні малюнки, відтворювати картинки та виявляти свою фантазію.

Продукція Upixel включає:

Всі аксесуари бренду виготовлені з якісних матеріалів, що характеризуються міцністю та довговічністю. Також виробник приділив увагу ергономічності та зручності. Завдяки товстим лямкам та щільній спинці рюкзаки та сумочки зручно носити протягом дня. Пікселі щільно кріпляться до силіконової панелі, що унеможливлює їх втрату.

Компанія створює аксесуари для найменших, для першокласників та підлітків. Дизайнери розробляють лінійки ранців та сумочок так, щоб підкреслити особливості кожного віку.

Багато дітей мріють про рюкзаки та сумки бренду. Шкільний ранець Юпіксель стане бажаним подарунком першокласника. Завдяки власноруч створеному малюнку з пікселів хлопчики та дівчатка виділятимуться серед однокласників, привертаючи увагу.

Для маленьких модниць бренд створив мініатюрні дитячі клатчі, сумочки та портфелі. Невеликий розмір та милий дівочий дизайн підкорять серця дівчат від 6 років.

Рюкзаки для підлітків мають більш стриманий дизайн та кольорову гаму. Однак його завжди можна урізноманітнити малюнком із кольорових пікселів.

Ранці Upixel мають зручний основний відділ, потаємні відділення, бічні кишеньки для дрібниць та пляшки з водою.

Процес створення картинок настільки захоплюючий, що дитина втратить рахунок часу. А найприємніше, що навіть якщо щось вийшло не так, як хотілося, малюнок легко можна виправити або розпочати спочатку. Завдяки продукції Юпіксель діти зможуть розвинути креативність та фантазію.

Якщо не вистачило пискелів, їх завжди можна придбати окремо, щоб урізноманітнити колірну гаму малюнка та привнести до нього щось нове.

Не обмежуйте політ фантазії, виявляйте унікальність разом із Upixel!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом