Каталог
ua
UpixelUpixel

Дитячі рюкзаки Upixel – це креативний аксесуар з піксель-дизайном. Pixel Art допомагає дитині стати більш індивідуальною, проявляти свою креативність та виявити свій стиль. Юпіксель легко впізнається за допомогою спеціальної силіконової панелі на зовнішній стороні виробів. Завдяки набору пікселів, які йдуть у комплекті, можна створювати унікальні 8-бітні малюнки, відтворювати картинки з рекомендованих підказок або виявляти свою фантазію.

Аксесуари UPIXEL – це:

  • Дитячі рюкзаки;
  • Пенали;
  • Сумки для дітей;

Дитячі рюкзаки Upixel

Ранці Upixel мають зручний основний відділ, потаємні відділення, бічні кишеньки для дрібниць та пляшки з водою.

Багато дітей мріють про рюкзаки та сумки Upixel. Шкільний ранець Юпіксель стане бажаним подарунком для першокласника. Завдяки власноруч створеному малюнку з пікселів хлопчики та дівчатка виділятимуться серед однокласників, привертаючи увагу.

Рюкзаки для підлітків мають більш стриманий дизайн та кольорову гаму. Однак його завжди можна урізноманітнити малюнком із кольорових пікселів.

Процес створення картинок настільки захоплюючий, що дитина втратить рахунок часу. А найприємніше, що навіть якщо щось вийшло не так, як хотілося, малюнок легко можна виправити або розпочати спочатку. Завдяки продукції Юпіксель діти зможуть розвинути креативність та фантазію.

Якщо не вистачило пискелів, їх завжди можна придбати окремо, щоб урізноманітнити колірну гаму малюнка та привнести до нього щось нове.

Пенали Upixel

Щоб уникнути хаосу в шкільному портфелі, необхідний дитячий пенал Upixel. У ньому необхідно вмістити всі ручки, олівці, фломастери. Це свого роду невеликий органайзер, що дозволяє отримати швидкий доступ до будь-якого пишучого та малюючого приладдя. А також до корисних дрібних аксесуарів.

Модним і дуже функціональним варіантом шкільного пенала для підлітків буде модель типу «caше». У середині такого пеналу є невелика кишеня на блискавці, в яку можна покласти кілька дрібних речей, наприклад точилку або стираючу гумку. Всі приналежності повинні легко проглядатись і бути доступними, щоб не витрачалося багато часу на пошуки. Шкільний пінал Upixel для підлітків може бути жорстким або м’яким.

Сумки для дітей Upixel

Дитячі сумки Upixel виготовлені з якісних матеріалів, що характеризуються міцністю та довговічністю. Також виробник приділив увагу ергономічності та зручності. Завдяки товстим лямкам та щільній спинці сумку зручно носити протягом дня. Пікселі щільно кріпляться до силіконової панелі, що унеможливлює їх втрату.

Upixel створює аксесуари для найменших, для першокласників та підлітків. Дизайнери розробляють лінійки ранців та сумочок так, щоб підкреслити особистість дитини віком від 5 до 12 років.

 

ВИЯВЛЯЙТЕ УНІКАЛЬНІСТЬ РАЗОМ ІЗ UPIXEL!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом