Каталог
ua
YUMEYUME

Усі дороги ведуть до Вивороту…

Ігрові набори та фігурки героїв популярного шоу Netflix Stranger Things від бренду YUME – це розкішний подарунок фанатам серіалу «Дивні дива».

Іграшки YUME – це:

 • Ігрові набори;
 • Колекційні фігурки персонажів Стіч, Гаррі Поттер, Спайдер-Мен, Гуджитсу Кайзен;
 • М’які іграшки JUJUTSU KAISEN;
 • М’які іграшки;
 • Фігурки персонажів серіалу Stranger Things.

ігрові набори yume

Ігрові набори YUME

Капсула “Дивні дива” – ідеальний спосіб розкрити таємниці, приховані в серіалі. Перенесіться у 1980-ті, розпакуйте ретро-телевізор та почніть розгадувати загадки капсули.

Зберіть 11 фігурок серіалу «Дивні дива» з усіх 4 сезонів серіалу, включаючи небачених раніше персонажів нового сезону.

Допоможіть Джонатану обробити його фотографію за допомогою води, зіграйте в аркадну гру в стилі 80-х і розкрийте безліч колекційних карток 80-х з колекційними витворами мистецтва, картками з наклейками зі значками Всесвіту Хоукінса, улюбленими фанатами серіалу і картками персонажів. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти ультрарідкісну фігурку Демогоргона! Це найкрутіший подарунок для шанувальників «Дивних Див»

Колекційні фігурки персонажів Стіч, Гаррі Поттер, Спайдер-Мен, Гуджитсу Кайзен

Експеримент 626 або Стітч, повертається до своїх відданих фанатів у вигляді колекційних фігурок від бренду YUME. Статуетки Стітча, виконані у високій якості з великою увагою до деталей. Вони можуть зображати Стітча в епічних позах або різних сценах з фільму.

Спробуй відшукати унікальну таємничу фігурку-сюрприз з серії LILO&STITCH!

Уяви собі полиці у дитячій кімнаті, посипані різноманітними фігурками, кожна з яких пожвавлює магічний світ Гаррі Поттера. У цій серії колекційних статуеток ви знайдете: самого Гаррі Поттера та його вірних друзів, Герміону Грейнджер і Рона Візлі, а також їхніх соратників, такі як Альбус Дамблдор, Доббі та Плаксу Міртл.

Кожна фігурка представляє персонажа в його унікальному одязі та позі, відображаючи його індивідуальність та характер. А ще, ти можеш знайти унікальну фігурку-сюрприз у лімітованій кількості, мерщій на пошук!

Персонажі Jujutsu Kaisen надзвичайно різноманітні та захоплюючі. Вони є майстрами джуджуцу – воїнів, здатних використовувати магію для боротьби з прокльонами. Від Годжо Сатору, харизматичного вчителя та майстра джуджуцу, до Юдзі Ітадорі, головного героя, та Мегумі Фушигуро, його товариша по боротьбі з прокльонами – кожен персонаж має свою унікальну особистість та стиль, що відображається в колекційних фігурках.

Колекційні фігурки із серії “Jujutsu Kaisen” є чудовим способом для фанатів цього захоплюючого манга-серіалу привнести його чари і екшен у свою колекцію.

Пітер Паркер, у своєму звичайному костюмі Людини-Павука, може бути зображений у різних позах: стрибає, дереться по стінах або бореться зі злочинцями. Фігурки можуть передавати динаміку його рухів, його характерне павутиння та символ Людини-Павука на грудях, роблячи їх незабутніми та впізнаваними.

Деякі колекційні фігурки Людини-Павука є частиною спеціальних колекцій, що робить їх ще бажанішими для збирачів. Набір включає додаткові елементи, такі як підставки та аксесуари, щоб додати додаткову глибину та стиль до композиції.

М’які іграшки JUJUTSU KAISEN

Настав час аніме! YUME презентує колекцію м’яких іграшок найвідоміших та улюблених персонажів аніме Jujutsu Kaisen Магічна Битва!

Обирай свого улюбленця:

м'які іграшки yume

М’які іграшки YUME

Відмінною рисою серії м’яких іграшок бренду YUME є подвійність. В одній іграшці відображений позитивний і негативний герой серіалу Дивні Дива. Діти зможуть вигадувати більш захоплюючі сюжетні ігри, вживаючись у роль антагоністів та протагоністів, що дасть більше розуміння що таке погано та добре.

Окрім героїв популярного шоу від Netflix «Дивні Дива», бренд YUME зробив м’які іграшки Трансформерів! Твоє завдання – зібрати повну колекцію роботів:

 • Автоботів;
 • Десептиконів;
 • Звіроботів.

Влаштовуйте нескінченні бої за Кібертрон та Магічну Іскру, що породжує цілі світи у Всесвіті!

Особливої уваги вартує фігурка загадкового Містера Монополія!

ігрові фігурки yume

Фігурки персонажів серіалу Stranger Things

Популярне шоу Netflix «Дуже дивні справи» переноситься у твою дитячу кімнату! Ігрові набори персонажів серіалу Дивні Дива включають 4 головних героїв і одну фігурку сюрприз.

У набір можуть входити чотири різних фігурки персонажів:

 • Елевен, Майк;
 • Дастін та Вілл;
 • Люк та додаткова фігурка Демогоргона.

Фігурки виконані з високоякісних матеріалів і добре пророблені до дрібниць, що дозволить вам поринути в атмосферу містичного світу Хоукінса та його мешканців.

М’які іграшки та фігурки персонажів серіалу Stranger Things чекають на своїх шанувальників!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом