Каталог
ua
X-ShotX-Shot

X-Shot від Zuru давно став еталоном дитячої ігрової зброї. Бренд радує шанувальників інноваційними іграшками, починаючи з 2004 року. На сьогоднішній день іграшкова зброя компанії популярна у більш ніж 60 країнах світу. Такий попит не дивний, адже бренд дбає не лише про якість своєї продукції, а й прагне розробляти для дітей оригінальні іграшки.

Лінійка дитячої зброї X-Shot має багато моделей. Серед них можна виділити чотири напрямки:

  • бластери;
  • водні пістолети;
  • іграшкові мечі;
  • лазерна зброя.

детское оружие, пистолет игрушка

Кожен із цих напрямків включає масу варіацій та різновидів. Серед широкого асортименту Ікс-шот можна знайти скорострільні бластери, зброю з м’якими патронами, іграшковий кулемет та багато іншого. Компанія подбала про безпеку дітей, і прибрала всі гострі кути. Бластери мають обтічну форму та виготовлені з безпечного для дитини ABC пластику. Пістолети іграшки мають невелику вагу та зручну рукоятку, щоб забезпечити комфортну гру дітлахів. Дитяча зброя X-Shot призначена для хлопчиків віком понад 4 роки, але є моделі і для підлітків.

Бластери, оснащені швидкострільним механізмом та барабанами на 6 набоїв забезпечують захоплюючі поєдинки з друзями. Іграшкові пістолети та автомати припадуть до душі сміливим хлопчакам, яким цікаво відкривати для себе щось нове. Дальність пострілу деяких бластерів досягає 30 м.

Водяні пістолети X-Shot – це веселі бої у воді з друзями. Діти та підлітки зможуть обливати один одного струменем води на відстані до 10 м. Такої водяної зброї ще не було на ринку. Резервуари швидко наповнюються, щоб ви могли якнайшвидше приступити до захоплюючого бою і відстрілятися від суперника. Водні бластери ідеально підійдуть для компаній та сімейного відпочинку на морі.

игрушечное оружие, игрушечный пулемет

Інноваційна лазерна зброя для дітей від Ікс-шоту вперше представлена ​​на ринку. Ця розробка бренду викликає захоплення у хлопчиків від 14 років. Із цим ігровим набором можна влаштовувати командні змагання. Численні датчики, які знаходяться у спеціальних окулярах, дозволяють швидко відстежити суперника, а точний приціл та дальність пострілу до 30 м допоможуть відчути себе справжнім снайпером.

У лінійці іграшкової зброї X-Shot кожен знайде варіант для себе. Вибирайте свою зброю та нищить супротивника одним пострілом!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом