Каталог
ua

Подарунок до Миколайчика від X-Shot

Миколайчик від X-Shot: розіграш крутих кейсів!

ПриБіп, друзі!

Чи думали ви вже про подарунки під подушку для своїх хлопчиків і дівчаток? Ще ні? Тоді маємо для вас круту ідею!

У період з 1 по 30 листопада купуйте іграшки бренду X-Shot на суму від 799 грн одним чеком і автоматично беріть участь у розіграші крутих комплектів бластерів від X-Shot!

Щоб стати учасником розіграшу вам необхідно: бути зареєстрованим учасником Програми лояльності Бі-Бонус; здійснити покупку іграшок бренду X-Shot на суму від 799 грн одним чеком у мережі магазинів «Будинок іграшок» або в інтернет-магазині bi.ua.

Все, більше ніяких додаткових дій – ваш чек автоматично бере участь у розіграші!

Не проґавте шанс виграти вражаючий кейс X-Shot серії Skins із фантастичною світлодіодною підсвіткою, що зробить гру ще захопливішою. Чим більше покупок, тим більше шансів на виграш! Бажаємо всім удачі!

 

 

*Акція «Подарунок до Миколайчика від X-Shot» діє в період з 01.11.2023 по 30.11.2023 включно за адресами магазинів мережі «Будинок іграшок» на території України* (окрім магазинів, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях) зокрема в інтернет-магазині bi.ua. Під терміном «Подарунок» слід розуміти, що Учасник Програми лояльності «Бі-бонус», який здійснив в період дії акції купівлю товарів під брендом X-Shot на суму від 799 (сімсот дев’яносто дев’ять) грн автоматично стає учасником розіграшу та має можливість отримати подарунок. Кількість подарунків обмежена. Подарунковий фонд, деталі та умови Акції дізнавайтесь на сайті bi.ua та у консультантів магазину.

https://bi.ua/ukr/news/997.html

Ще Акції
Купуй, Грай та Вигравай
До 05.12.2023
Купуй, Грай та Вигравай
Детальніше
Знижки -50% на всі треки Metal Machines
До 30.11.2023
Знижки -50% на всі треки Metal Machines
Детальніше
Дитячі рюкзаки Upixel зі знижкою до -50%
До
Дитячі рюкзаки Upixel зі знижкою до -50%
Детальніше
Рюкзаки Supercute -30%
До
Рюкзаки Supercute -30%
Детальніше
Перейти до всіх акцій
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
up
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом