Каталог
ua
NASANASA

Дитячі ігрові набори NASA на тему космосу допоможуть дитині зрозуміти, як влаштований Всесвіт і які процеси в ньому відбуваються.

Простота та наочність – запорука того, що дитина з цікавістю почне вивчати нові знання. Ігрові набори для розкопок та дослідження планети допоможуть зрозуміти з чого складається планета Земля, що таке метеорит, які у ньому можна знайти дорогоцінні камені та скільки планет у сонячній системі.

пазлы, игровые наборы NASA

Іграшки NASA це:

  • Пазли
  • 3D моделі
  • Набори для розкопок
  • Пускова установка

Дитячі пазли NASA із зображеннями шатлу, місяця або космічної експедиції Аполлон 11 підійдуть для дітей віком від 3 до 9 років. А для любителів моделювання є навіть ціла ігрова 3D модель Ракета та модель Сонячної системи, що світиться у темряві. Їх можна прикрасити фарбами та наклейками на свій розсуд.

 

Пазли NASA представлені наступними товарами:

Корисність від іграшок на тему космосу неоціненна. Діти стають допитливими, розширюють світогляд. Здобуття знань про навколишній світ під час ігрового процесу дає можливість легко запам’ятати інформацію та поглянути на космос з усіх боків. Невагомість, незвідані планети Сонячної системи, знамениті астронавти, що може бути цікавішим?

игровые наборы, 3d модели

Ігрові набори NASA це:

Разом з ігровими наборами та пазлами NASA у вас з’явиться більше тем для розмов зі своїми дітьми. Спільні ігри дозволять дитині частіше проводити час з користю та досліджувати світ, не виходячи з дитячої кімнати, розвинути дрібну моторику рук, усидливість та уважність.

Розкажіть дітям про космос разом із іграшками бренду NASA!

Перейти в каталог
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
Ім'я
Компанія
Номер телефону
E-mail
Тема
Повідомлення
ДЯКУЄМО!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом